2011. május 30., hétfő

Elsőkből az u-túlsok

Én úgy gondolom, hogy a Whopper és Schauma, valamint a DJuice világában előfordulhat az, hogy összekavarodik az ember és pillanatnyi zavarában elejt egy-két nyelvtani hibát. Ezzel a magyar nyelvvel ráadásul meg is vagyunk áldva, nincsenek egyszerű szavaink, mint például az elronthatatlan OK. Nyelvünk sajátossága, hogy vannak olyanok, akik akkor érnek képességeik csúcsára, mikor leírják azt, hogy - "magas szintű szakmai munka" (ITT!) -. Ez után óhatatlanul megindul a hanyatlás, és szókincsük amilyen arányban gyarapodik szleng és argó szavakkal, oly mértékben törlődik az, amit a magyar nyelvből merítettek egykoron. Eleinte csak a kritikusok értenek az apró jelekből, később azonban, amikor tudatlanságuk háromszor (3) két (2) méteres plakáton bizonyítja számunkra, hogy a szellemi leépülés visszafordíthatatlanná vált, mások is elfordulva kacagnak a "magas szintű szakmai munkán" (ITT!). Ne nehezteljenek rájuk, gondoljanak csak bele, hogy önök hányszor röhögtek mások kárán. A világ már csak ilyen.
Sokan tudják, hogy én a megoldások, az ésszerű megoldások embere vagyok. Tudnék javasolni egy hatékony módszert. Mikor a jövőben hasonlóan komoly nyelvtani, és egyéb kihívással szembesülnek, bizonytalanságukat osszák meg másokkal. A lakók döntő többsége tudni fogja a helyes választ, és szívesen a segítségükre siet. Éljenek a lehetőséggel! Szerintem csak így garantálható, hogy a csoportjuk továbbra is "magas szintű szakmai munkát" (ITT!) tudjon végezni!

Próbálják meg összeszedni magukat, mert sajnos túlsok embert érint az önök munkája, és nem mindegy h. :), vagy :(!
 

Levélküldés: ITT!                   Az utolsó döfés: ITT!
"Mert megérdemeltem!"            Facebook

Túlsok magasszintű, túlsok szakmaimunka



Kérdés: Hány foglalkoztatós kell egy felirat elkészítéséhez?
Válasz: Semennyi! Jobb, ha az ilyesmit írástudó emberekre bízzuk! (Mondjuk, kisiskolásokra!)

Az alábbi képen, a FOGLALKOZTATÓS CSOPORT által kreált feliratot kérném szemügyre venni! Tessék mondani hány ember, hány diplomája szükségeltetik ahhoz, hogy a „túl sok” szavakat egybeírják? Nem láthatták sokan, hiszen csak Magyarország egyik legolvasottabb híroldalán jelent meg a kép!
Ezek a senkiházi, kis nímandok merészelnek kritizálni olyan embereket, mint Protest. Magas szintű munkára hivatkoznak, és még egy egyszerű nyelvtani feladvánnyal sem tudnak megbirkózni! Magas szintű szakmai munka? Ugyan, ne nevettessenek már! Túlsok-at gondolnak magukról! Gondoskodni fogok róla, hogy legalább annyi helyen feltűnjön a fotó, mint ahány helyre önök a „pszichoszomatikus” hazugságot kívánták eljuttatni. Természetesen az alkotók nevei sem maradhatnak el. Gondolom, hogy ez nem jelent problémát, a „magas szintű szakmai munka” büszkeséggel tölti el önöket! Ez a kép pontosan megmutatja, hogy önök mire képesek! Semmire! Még egy vacak feliratot se tudnak összeeszkábálni! (Általános iskola negyedik osztály.) Előzményként, a semmirekellő szájhősök nagyképű, és álságos levele elolvasható: ITT! Lassan el lehetne kezdeni egy bocsánatkérő levél írását, tudtommal Protest elfogadja az ilyesmit, és jó keresztény módjára meg is tud bocsájtani. A levelet közzé fogjuk tenni akár csak a pszichoszomatikus zagyvaságot. Csak egy levélke, akkora, mint az előző… Ugye, hogy az, amit kérünk, nem is túlsok!
 
"TÚLSOK(K)!"

A fél éve már nem is dolgozó kollégát szapuló levél részlete:

„…A csoport tagjai Uray Erzsébet miatt folyamatos feszültségben végzik munkájukat, mindennaposak a pszichoszomatikus tünetek körünkben. Ez nagyban megnehezíti eddigi magas szintű szakmai munkánk végzését…”  


Levélküldés: ITT!                   Az utolsó döfés: ITT!
"Mert megérdemeltem!"            Facebook

Útmutató a

"magas szintű szakmai munkához"




2011. május 28., szombat

PÉNZSZERETETET




--------------------------------------------------------------------

EJNYE-BEJNYE!