2011. június 10., péntek

ITT AZ IDŐ!



Nagyot üssetek, annál jobb!



Visszakapjátok, ne féljetek!

Most már lehet pihenni!
Az ellenőrök elvégzik a munkát!!!



Most mondjátok, hogy nem történt semmi!!!

A PEZSGŐ


Nagyításért kattintson a képre!

Köztünk élnek, és irányítanak…


A pszichopata kevés érzelmet mutat önmagán kívül bárki iránt. Erős hajlamot mutat a hazudozásra. Vakmerő, kalandvágyó, és tehetséges szélhámos, aki könnyedén manipulál másokat, és nem érez bűntudatot, ha fájdalmat, szenvedést okoz másoknak.

Az antiszociális személyiségű emberek kevés felelősségérzettel, fogyatékos erkölcsi érzékkel rendelkeznek, így nem törődnek másokkal. Viselkedésüket elsősorban szükségleteik irányítják, lelkiismeretük hiányzik. A pszichopata kevés érzelmet mutat önmagán kívül bárki iránt, nem érez bűntudatot, ha fájdalmat, szenvedést okoz másoknak.

Erős hajlamot mutat a hazudozásra, vakmerő izgalmakat, kalandokat keres, veszélyérzete és büntetéstől való félelme csekély. Mivel könnyedén manipulál másokat, "tehetséges" szélhámos: akár házasságszédelgőként, akár üzleti ügyekben képes "nagyszabású manőverekre". Ügyesen kelti a hatékonyság és őszinteség látszatát munkainterjúkon, ám a megszerzett állás megtartására azonban már többnyire képtelen.

Az antiszociális személyiségre jellemző a rendkívül gyenge frusztrációs tolerancia, ami azt jelenti, hogy az egyén képtelen örömszerző tevékenységét elhalasztani - a "normális" személyiség vágyainak kielégítését már igen korán megtanulja későbbre halasztani.

Nyugtalansága, kalandkeresése, impulzivitása miatt gyakran eladósodik, elhagyja családját, bűnügyekbe keveredik - korábban a pszichopátia fogalmát szorosan összekapcsolták a bűnözéssel. Ha lebukik, megbánása nagyon meggyőzőnek tűnik, gyakran kap új esélyt, azonban amit mond, egyszerűen nincs összefüggésben érzéseivel, cselekedeteivel.

Az antiszociális személyiség további jellemzői:

- simulékonyság, felületes kedvesség, báj,
- egocentrikus, nagyzásos önértékelés, szeretetképtelenség,
hajlam az unalomra,
- kóros hazudozás, csalás,becsület, szégyenérzet és empátia hiánya,
érzelmek szegényessége, emocionális mélység hiánya, másokkal való törődésre való képtelenség, "parazita" életstílus,
- promiszkuitás (gyakori partnerváltás) a szexuális kapcsolatokban,
- jó intellektus,
- több házasság, zavaros családi élet,
- reális, hosszú távú tervek hiánya.

Forrás: ITT!

Levélküldés: ITT!                   Az utolsó döfés: ITT!
"Mert megérdemeltem!"            Facebook

2011. június 9., csütörtök

A harangok az igaz emberekért szólnak!



Igazgatónknak!

Tegnap ismét bebizonyította, képtelen arra, hogy az igazságot képviselje!  Elrendelte a értekezlet szünetet (bizonyára azért, hogy a fél óra alatt úgy is mindenki siet haza, mert van aki éjszakás volt, van aki éjszakára megy, és van akinek megy a busza, avagy a vonata), csak azért, hogy véget vessen az ön számára kínos összejövetelnek! Ezt szépen megoldotta! Mit ígért? Teljes támogatását! Ez is már eleve hazugság volt! A  munkaértekezlet a szakszervezet elnöke kérésére lett összehívva, aztán ön, valamiért a visszájára fordította azt! (Nem meglepő, de kicsit árulkodó.)
A másik! Nem a blog miatt van az intézetnek rossz híre (a vezetők tettek ezért, rendesen). Megkérhetném, hogy ha még egyszer megemlíti Uray Erzsébet nevét - mivel őt negatív színben tüntette fel - akkor legyen szíves, azt csupa nagybetűvel mondani! 

Más. A mondandója semmit nem ért! Miért nem kezdte el cáfolni azokat az állításokat amit hallott, illetve itt olvasott? Pl.: Önért nem fizettek egy fillért sem, nem történtek csalások stb.! Ezen fog elcsúszni, tudja ön is, és mi is! Semmi konkrétumot nem említett, nem cáfolt. A felszólalása elégtelen!
............................. is mondta a valótlant! Szinte mi restelltük, ennyi hazugság, hogy fér ki a száján? Nem tud adni az intézet szociális támogatást? Mióta tartozik a kártyapénz ide? Útiköltség térítés? Ha jól belegondolok, már felvették 5 évre előre! ............................. is és a teljes vezetőség is! Amit a dolgozók kapnak, azt nem lehet átcsoportosítani?  A 2009-es vásárlási utalványokat is megpróbálta elvenni a dolgozóktól Dologi kiadásra akarta átcsoportosítani! Mindez csak azért, hogy az önök jóvoltából keletkezett hiányt pótolni tudják! Hála Istennek ez nem sikerült! De mi az ami sikerült? Nagyon sok minden, amivel megrövidítették a dolgozókat! Mindenre fény fog derülni. 
Nagyon remélem, a mostani ellenőrzés is kiszúrja a csalásokat! Szociális keretből való foglalkoztatás? (Majd segítünk nekik egy kicsit.) A raktárosunk fizetését ebből a keretből biztosították! Mit végzett? Az első perctől kezdve azt, amiért az intézet megkapta a bérkeretet! A mostani pénzügyi csoportvezetőt is ennek a keretnek a terhére vették fel, no és láss csodát, a kezdetektől, azt a munkát végzi, amit most! Ezért is megkapták a bérkeretet! Sorolhatnám, de most nem teszem.
Térjünk vissza a raktároshoz. Jó párszor degeszre zabálták magukat a vezetők amikor ez a nő sütött, főzött nekik! Hol otthon, hol a mosodában, persze munkaidő alatt, marhapörkölt, palacsinta, stb.  No és, hogy megemlítsem a töménytelen süteményt! Önöket így (is) meg lehetett vásárolni!
 

Itt van már a nyár, és én bízom benne, hogy nem sokáig fognak napozni, mert olyan helyre kerülnek, ahova nem süt be a nap!