Judit barátnőmnek ajánlva, szeretettel:
Ha valaki a szívére teszi a
kezét, és azt mondja, hogy nekem tiszta a lelkiismeretem, - miközben bűnt bűnre halmoz, – az bizony már a
kárhozatban van. Nem lesz, majd, valamikor a
halála után, hanem már most is ott van…
Mert aki azt mondja a jóra, hogy rossz, az igazra azt, hogy hazug, a szentre
pedig, hogy gonosz, az már elvesztette a képességét a helyes meglátására,
így annak választására is.
Reménytelen eset…
Nem azért mert nincs kegyelem,
hanem azért, mert az csak annak adatik, aki kegyelemért az Istenhez kiált. Mert
aki bűnös, az tudja magáról legbelül…
Aki azonban bűnös, és azt hiszi,
hogy ő jó, az elveszett… Ő a Sátánt szolgálja, őt látja istenének, ebből az
állapotból pedig nincs visszaút. Maga a téves látás is eredménye a kárhozatnak.
Nálunk is fejtetejére állt minden. Nemcsak nálunk, hanem az egész országban,
sőt…
Az igazi értékeket próbálják értéktelennek beállítani,
az igazságot pedig lábbal tiporni…
Nem tudják, hogy az igazság önmagában is
megáll… Akkor is, ha látszólag nem szolgáltatják ki, vagy úgy tűnik nem jut
érvényre… Mert az igazság magában
hordozza érvényesülését… Ilyen a természete... Mindig győzedelmeskedik.
Nálunk nem kap jutalmat az, aki
megérdemelné, akit viszont fegyelmivel, sőt véglegesen kellene eltávolítani, az
meg jutalmat és elismerést kap…
Akit előléptetni kellene, azt
lefokozzák, akit kinevezni, azt kirúgják, akit megbüntetni, azt megdícsérik…
Aki megvédi a betegeket és a dolgozókat,
azt kárhoztatják… Aki megrugdossa, megvereti, azt kitüntetik, vagy kiemelt nyugdíj mellett
visszaveszik…
Aki egy munkakört sem képes ellátni,
az több munkahelyről vesz föl fizetést…
Aki lop, annak még több jár abból ami a másé, aki
védi a vagyont, azt kiközösítik…
Aki beteg, azt táppénzcsalással
rágalmazzák, aki táppénzcsaló, azt magas fizetéssel, elismeréssel honorálják.
Aki dolgozik, azt halálra
terhelik, aki be sem jár, mert a nemlétező csúsztatását tölti, az havonta
wellness konferenciákra utazik közpénzből…
A megbízható dolgozókról a hátuk
mögött feljegyzéseket írogatnak az ingyenélő besúgók, amit az igazgatók – bár
el nem hisznek, de - tényként kezelnek…
Itt az ideje, hogy feltegyen egy
kérdést magának:
Ön kinek a szolgálatában áll?
Ön kinek a szolgálatában áll?
Levélküldés: ITT! Az utolsó döfés: ITT!
"Mert megérdemeltem!" Facebook


